فرهنگی اجتماعی حوزه مقاومت بسیج ولی عصر(عج) شهر زاویه

پیوندهای روزانه
آخرین نظرات

۲۷ مطلب در شهریور ۱۳۹۴ ثبت شده است

فرهنگی
فرهنگی
فرهنگیسلام
با فرارسیدن سال تحصیلی بازار خرید لوازم التحریر داغ است.یکی دو سالی است که رقابتی بین طرح ها و لوازم ایرانی و خارجی آغاز شده است.
شما به عنوان یک ایرانی کدامیک را انتخاب می کنید ...؟؟؟

فرهنگی
فرهنگی
شکسته شدن سکوت سعید جلیلی و افشاگری‌های مستدل و با سند و مدرک او اما به مذاق ذوق‌زدگان مقیم دولت و حامیانشان در روزنامه‌های زنجیره‌ای چندان خوش نیامد.
نخستین واکنش ذوق‌زدگان دستپاچه شده، هجوم همه جانبه علیه جلیلی و ایجاد جنجال رسانه‌ای با هدف جلوگیری از شنیده شدن استدلالهای منطقی او بود ...


فرهنگی
محسن پیرهادی عضو هیئت رئیسه شورای شهر تهران در یادداشتی اختصاصی در رابطه با فیلم «محمد رسول الله (ص)» خاطره ای جالب از اکران ویژه فیلم مجیدی برای سردار قاسم سلیمانی و حاشیه های آن روایت می کند.


فرهنگی
فرهنگی
فرهنگی
فرهنگی
فرهنگی
فرهنگی


مراسم رونمایی موزیک ویدئو «مرگ مساوی آمریکا» دیروز در سازمان فضای مجازی سراج برگزار شد. استقبال از این مراسم بسیار زیاد بود و عده ی زیادی از هواداران حامد زمانی موفق به حضور در سالن نشدند.گزارش ویدئوی این مراسم رو میتوانید همینک مشاهده و دانلود کنید


لینک دانلود با کیفیت پایین

لینک دانلود با کیفیت متوسط

لینک دانلود با کیفیت بالا


فرهنگی

موزیک ویدئوی «مرگ مساوی آمریکا» با صدای حامد زمانی را همینک میتوانید در سایت مشاهده ودانلود کنید.شعر این اثر را قاسم صرافان سروده و امیر جمافرد تنظیم آن را بر عهده داشته است. تلویزیون اینترنتی نصر با همکاری گروه فرهنگی هنری دلصدا تهیه کننده این موزیک ویدئو هستند.

دانلود با کیفیت پایین

دانلود با کیفیت متوسط

دانلود با کیفیت بالا

فرهنگی
فرهنگی